Kopalnia Startupow

logo projektu
plik foto id: 1400002941
Igor Ginalski

Igor Ginalski

Zarządzanie projektami

Jest trenerem, mentorem oraz konsultantem zawodowym i biznesowym. Często konfrontuje teorię z praktyką na różnych płaszczyznach biznesowych i prywatnych. Rzadko posługuje się gotowymi scenariuszami szkoleniowymi, ze względu na różne potrzeby klientów. Preferuje żonglowanie modelami, technikami, własnym doświadczeniem i historiami, które nasuwają się podczas realizacji zlecenia. Lubi pytania "dlaczego" i "po co", które tłumaczą motywy i tym samym pomagają zweryfikować cele.

Wierzy,  że zrozumienie siebie pomoże w zrozumieniu innych, co da korzyści w życiu prywatnym i zawodowym. Interesują go zagadnienia związane z typami osobowości, metodami konstruktywnej komunikacji i usprawnieniami. Dzieli się wiedzą i doświadczeniem na konferencjach, otwartych wydarzeniach edukacyjnych i coraz więcej w social mediach. Hobbistycznie rysuje, wykorzystując tą umiejętność do tworzenia bardziej atrakcyjnych materiałów szkoleniowych.

Wiedzę zdobywał na Wydziale Etnologii i Nauk o Edukacji na Uniwersytecie Śląskim i Psychologii w Biznesie na Wyższej Szkole Bankowej. Praktyki nauczyły go działania na rzecz organizacji pozarządowych, studenckich oraz własne przedsięwzięcia biznesowe.